Započinje drugi dio: Borik gost Darde

Utakmicama 10. kola nastavlja se drugi dio natjecanja u A-1 ligi košarkaša. Drugoplasirana momčad na tablici, Borik Puntamika, u novu kalendarsku godinu, ulazi gostovanjem u Slavoniji.

07.01.2011

Borik poražen u Dardi

Košarkaši Borik Puntamike porazom su otvorili 2011. godinu. U nastavku natjecanja A-1 lige, momčad Borika u 10. kolu poražena je na gostovanju od Darde rezultatom 89:73.

08.01.2011

Pipan najavio Dardu: Respekt Osječanima, bodovi Zadru

Košarkaši Zadra sutra su domaćini osječkoj Dardi u 4. kolu A-1 lige. Utakmica se na Višnjiku igra se s početkom u 19 sati, a danas su je najavili sportski direktor kluba Branko Skroče i trener Aleš Pipan.

28.10.2011

KK Zadar večeras po treću pobjedu

Zvonimir Ridl još igra košarku. Osječanin, koji je prije 20 godina nosio dres Zadra, i igrao i trenirao u Jazinama, danas stiže u novu dvoranu. Na Višnjiku će Ridl predvoditi momčad Vrijednosnice Darda, koja će se suprotstaviti košarkašima Zadra u 19 sati.

29.10.2011

Treća pobjeda košarkaša Zadra

U 4. kolu A-1 lige košarkaši Zadra pobijedili su u Krešinoj dvorani na Višnjiku momčad Darde rezultatom 67-51. Iako rezultat pokazuje 15 razlike, Zadar je teškom mukom došao do pobjede.

29.10.2011

Pipan: Imali smo jako puno napadački neraspoloženih igrača

Košarkaši Zadra pobijedili su sinoć pred oko 800 gledatelja u Krešinoj dvorani momčad Darde, rezultatom 67:51, u 4. kolu A-1 lige. Iako su u izrazito nekvalitetnoj utakmici Zadrani cijelo vrijeme vodili više od deset koševa razlike, gosti su nakratko zaprijetili šest minuta prije kraja kada su zaostatak spustili na samo šest koševa.

30.10.2011

Sonik kratak pola koša

U 9. kolu A-1 lige košarkaši Sonik Puntamike sinoć su poraženi na gostovanju protiv osječke Darde sa minimalnih 69:68. Plantakova je momčad opet slabo otvorila gostujući susret i brzo upala u rezultatski minus.

04.12.2011

Sonik i protiv Darde svoje napravio

Košarkaši Sonik Puntamike svoje su napravili. Dva kola prije kraja A-1 lige, oni su sigurni u Ligi za ostanak. U Jazinama su, prema očekivanju pobijedili i u međusobnom se omjeru poravnali sa još jednim klubom, koji bi natjecanje sa Puntamičanima mogao nastaviti u borbi za ostanak.

08.03.2012

Košarkaši Sonik-Puntamike dočekuju Kvarner

U 2. kolu A-1 Lige za ostanak košarkaši Sonik- Puntamike u 18 sati u dvorani Jazine dočekuju momčad Kvarnera 2010. iz Rijeke. Zadrani su u prethodnom kolu izgubili na gostovanju kod Križevaca, dok su Riječani na svojem parketu pobijedili Dardu.

28.03.2012

Sonik u Jazinama bez prava na kiks

I da su pobijedili u prošlom kolu u Rijeci, košarkaši Sonik Puntamike, svejedno danas u 8. kolu Lige za ostanak protiv Darde moraju tražiti bodove. Tri kola prije kraja Lige za ostanak, Puntamičani imaju dvije domaće obveze.

28.04.2012

Grabovac predvodio Sonik do važne pobjede

Po svom dugogodišnjem receptu košarkaši Sonika savladali su Dardu (84:70) , i izuzetno važnoj utakmici po pitanju borbe za ostanak. Odlučnim pristupom, borbeno, agresivno i sa napadačkim učinkom - igrači Marka Selina već su u prvoj (27:12), te u drugoj četvrtini (49:31) - trasirali put ka pobjedi.